28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

-Smith-
-Smith- [409]
Nagyon kira ez a demó! A grafika, no meg a játékélmény! Mafia óta nem játszottam ilyen jó cuccal. Pedig a KotOR II se volt semmi. Szerencsére megy fulon PS 3.0-mal. Nem bántam meg hogy megvettem a 6600GT-met.

Vissza

Fórumszabályzat