, énis innen linkeltem a két képet. Csak amiről írt -Smith- , hogy baromi jól néz ki a 6600-oson amikor csurom vizesek lesznek a faszik, arra lennék kíváncsi, de mindegy.---
Fórum » Beszélgetés a játékokról
, énis innen linkeltem a két képet. Csak amiről írt -Smith- , hogy baromi jól néz ki a 6600-oson amikor csurom vizesek lesznek a faszik, arra lennék kíváncsi, de mindegy.---

---