28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Wartime Command: Battle for Europe 1939 - 1945



Írd ide hozzászólásod:

Pras
Pras [5492]
Nna, a Panzersnek ennyi volt. Rest in Peace.
Mentségükre legyen mondva, nem mondták meg, hogy itt és ekkor kiadjuk, stb. tehát nem követelhetünk "csúszást" rajtuk, inkább fejlesszék még egy évet, de olyan is legyen.
szedrencs
szedrencs [4695]
A Codemasterses tetszhalállal ellentétben a projektet nem állították le.

Bizonyítékként itt egy "pár" kép:

http://games.1c.ru/ww2rts/?type=gallery

Esetleg egy moderátor feldobhatná a képeket a hírek közé, mert eléggé ínséges időknek nézünk elébe WW2 tbs-ek és rts-ek terén.

Vissza

Fórumszabályzat