Azért remélem meg fog jelenni, bár CodeMaszták háza táján nagyon nagy kuss van. Egyesek úgy vélekednek, hogy Maddox bácsiék, és a CodeM összerúghatták a port valamin, és nem is a CodeM lesz a kiadó. (Érdekes adalék, hogy eddig 2005 summer volt feltűntetve a CodeM honlapján, de most már leszedték ezt a dátumot is.)
Esetleg ha valaki beszéli az ellenség nyelvét
, az felnézhetne az orosz nyelvű games.1c.ru fórumra, hátha.
és egy kis off a végére:
http://gyrenes-junk.dyndns.org/
nézzétek meg az Iwo Jima re-enactment képeket. Nagyon komolyak.
Viszont az 1*1km nem olyan kicsi, ha 3D-ben és egységarányokban gondolkozok. A SuSt-ban irgalmatlan nagy pályák voltak, de ott félcentis is volt egy gyalogos, ezt vedd figyelembe.