Azért a Sudden Strike-ben mind az egységekhez mind a képernyőhöz képest hatalmas pályák voltak, elvégre az 512x512 -es mapokat már szemmel is fárasztó volt bejárni, nemhogy tankokkal ... Ezeknek a méretei kilómeterekben is számolva meglehetősen nagy lehetett. Ezért tartom én nagyon kicsinek ezt az egy négyzetkilómétert, azthiszem még a cm-ben is sokkal nagyobb térképek voltak.
A szabad kamera meg pont arra jó, hogy hatalmas pályán is megnézhesd, hogy hogyan mozog a tigrised lánctálpa ... =)
WarGaming forever ! http://wargamer.hu