A mozgásokon sokat finomítottak, sokkal folyamatosabb lett, ami nagyon jót tesz a játékélménynek, az őrök megtanultak félni a sötétben, lehet hallani, hogy nem szívesen indulnak el körülnézni, ha zajt hallanak, vagy sziszegünk nekik, és a tök sötétben nagyon lassan, totyogva jönnek. Nagyon ász.
Mondjuk ezzel a sok újítással egy kicsit túlságosan megkönnyítették a dolgunkat szerintem, ez az első pálya baromi könnyű volt, de ez csak egy pici szelete volt a teljes játéknak, remélem a többbi pálya nehezebb lesz.
---
