A GameStar-ban volt róla 1 jó kis cikk..De ettől független remélem jó lesz...



Legalább lesz mivel játszanunk míg kijön az NFSU3!
Olyan cool autók lesznek benne..és a fény visszaverődés is tök ász!!
Jajj..csak jelenne már meg!!!!!!



"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!
