28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

RPM Tuning



Írd ide hozzászólásod:

NFSU2
NFSU2 [627]
Az NFSUndeground-ot fejlesztő csapat beperelheti.Szerintem be is fogja.Mert szinte tök ugyanaz.De a neve normálisabb mint az NFSU-é.
A GameStar-ban volt róla 1 jó kis cikk..De ettől független remélem jó lesz...

Legalább lesz mivel játszanunk míg kijön az NFSU3!
Olyan cool autók lesznek benne..és a fény visszaverődés is tök ász!!
Jajj..csak jelenne már meg!!!!!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

Vissza

Fórumszabályzat