A Magyar hangok nem is hasonlítanak, az Angolokra.
||www.splintercell.hu||
Fórum » Beszélgetés a játékokról
||www.splintercell.hu||
---
Én is jobban élveztem ezt a demo-t, mint első 2 részt! Ez a késelés dlog könnyíti meg a dolgot nagyon szerintem. Az, hogy csak rárontasz, és már figyel is penge hasába, vagy vesébe.
Nagyon-nagyon várom a teljest!!!---