És jófejek, hogy beleraktak már Ps 3.0 meg HDR támogatást is. Nem vagyunk eleresztve sok ilyen játékkal, ami végre kihasználná a vga-m képességeit. 
Fórum » Beszélgetés a játékokról
És jófejek, hogy beleraktak már Ps 3.0 meg HDR támogatást is. Nem vagyunk eleresztve sok ilyen játékkal, ami végre kihasználná a vga-m képességeit. 