||www.splintercell.hu||
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Splinter Cell 3: Chaos Theory
Végül is, nekem is nagyából mind1, de azért jobban örülnék a feliratnak.
Nekem mindegy, csak hama-hama legyen hozzá magyarosítás, bár az sg-n olvastam, hogy most nagyon megvan nehezítve a fordítók dolga, mert most nem "sima" text fájlokban van a szövegállomány, hanem valami *.u kiterjesztés alatt. De remélem kitalálnak a srácok valamit rá... (még a demóhoz sincs, pedig meg szokták csinálni...
)
)---
Én remélem, hogy ezt a részt Magyar felirattal adják ki.
A Magyar hangok nem is hasonlítanak, az Angolokra.
A Magyar hangok nem is hasonlítanak, az Angolokra.
||www.splintercell.hu||
Jó, azt lehet látni, hogy nagyon jó lesz, de a szinkronos Pandora Tomorrow végigjátszását ez a demó még nem übereli, még mindig a hatása alatt vagyok, nemrég fejeztem be. Közvetlenül utána nagyon jó volt belekostólni a CT-ba.
---
Végre valaki egyetéet velem.
Én is jobban élveztem ezt a demo-t, mint első 2 részt! Ez a késelés dlog könnyíti meg a dolgot nagyon szerintem. Az, hogy csak rárontasz, és már figyel is penge hasába, vagy vesébe.
Nagyon-nagyon várom a teljest!!!
Én is jobban élveztem ezt a demo-t, mint első 2 részt! Ez a késelés dlog könnyíti meg a dolgot nagyon szerintem. Az, hogy csak rárontasz, és már figyel is penge hasába, vagy vesébe.
Nagyon-nagyon várom a teljest!!!Szerintem is messze jobb lett a 3. az első két résznél. És ezt abszolute nem a graf miatt mondom, de persze az is dob rajta.
A mozgásokon sokat finomítottak, sokkal folyamatosabb lett, ami nagyon jót tesz a játékélménynek, az őrök megtanultak félni a sötétben, lehet hallani, hogy nem szívesen indulnak el körülnézni, ha zajt hallanak, vagy sziszegünk nekik, és a tök sötétben nagyon lassan, totyogva jönnek. Nagyon ász.
Mondjuk ezzel a sok újítással egy kicsit túlságosan megkönnyítették a dolgunkat szerintem, ez az első pálya baromi könnyű volt, de ez csak egy pici szelete volt a teljes játéknak, remélem a többbi pálya nehezebb lesz.
A mozgásokon sokat finomítottak, sokkal folyamatosabb lett, ami nagyon jót tesz a játékélménynek, az őrök megtanultak félni a sötétben, lehet hallani, hogy nem szívesen indulnak el körülnézni, ha zajt hallanak, vagy sziszegünk nekik, és a tök sötétben nagyon lassan, totyogva jönnek. Nagyon ász.
Mondjuk ezzel a sok újítással egy kicsit túlságosan megkönnyítették a dolgunkat szerintem, ez az első pálya baromi könnyű volt, de ez csak egy pici szelete volt a teljes játéknak, remélem a többbi pálya nehezebb lesz.
---
Szerintem sokkal jobb, mint az első 2 rész. Jobb volt a hangulata még ennek az 1 pályának is! ÉS ez a késelés fantasztikus!!! Nagyon hiányzott már a játékból! A grafika is fontos, de azon kívül más is megfogott a demoban.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
