28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Ja, szoktam hantázni össze-vissza, biztosan. Öreg, ne hazudtolj már meg, amikor semmi alapod nincs rá! És ha valakinek az fáj, hogy kiadott 80-90 k-t - mert ekkora nagy barom - egy vga-ért és a kistesó is visz mindent 15k-ért, az meg szánalmas egy ember.
Hol ér már bármelyik vga is 50-nél többet? Fogyasztói társadalom, pfff...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Peace
Peace [28898]
Jaja.Elég kamu, amikor egy 9800 pro-nak gondjai vannak a doom3 full graffal. De ő tudja. Ha azt mondja faszán megy minden, akkor az úgy is van. De hol van már a splinter 3-am????
mucius
mucius [10106]
ránéznék én erre a max beállításoknál röccmentes futásra (bár már ezt a 25fps-től nem látod baromságot már megbeszéltük sztem)

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Vissza

Fórumszabályzat