És ha valakinek az fáj, hogy kiadott 80-90 k-t - mert ekkora nagy barom - egy vga-ért és a kistesó is visz mindent 15k-ért, az meg szánalmas egy ember.
Hol ér már bármelyik vga is 50-nél többet? Fogyasztói társadalom, pfff...
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
De hol van már a splinter 3-am????
