28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

faba3
faba3 [683]
Na ezeket is szeretem:Ajándék!
persze egy nagy lófarkat ajándék!!!!
Ugyanúgy kifizeted!azt a szaros kamerát!!!

Ez olyan mintha azt mondanám hogy vedd meg videómat 10.000-ért(ami mellesleg 5.000-be került)és kapsz ajándékba 5db videókazettát!
Hagyjuk már ezt az ajándékozást a télapóra ok.

Óvakodj a türelmes ember haragjától. (John Dryden)

J. Dávid
J. Dávid [6295]
nokia9210 ajándék videokamerával: 350kb.
nokia9110 kb. 150-200

Én se venném meg az ilyen készüléket, max ha valami nagy irodai vezető vagy mia faszom lennék...
faba3
faba3 [683]
Vicceltek ezzel a Nokiaval?
Tudjátok mennyibe kerül???
350.000
Nézzük csak mit lehet ebből venni:
1.veszek egy komplett kis "házimozit"(tudjátok azok a kis kompakt rendszerek)ez kb kijön 300.000-ből
na maradt 50 rongyom mit is vegyek...ja persze telefonom még nincs,tehát veszek egy csucsu kis készüléket is mellé.Mondjuk legyen 30.000.A többiből pedig veszek egy pár filmet a DVD-m-hez!
Szóval ha lenne rá pénzem akkor se venném meg!

Óvakodj a türelmes ember haragjától. (John Dryden)

Vissza

Fórumszabályzat