)..., de mondjuk akkor az fx tulajoknak is annyi -bár azokon a 2.0 igencsak lassító tényező... mindegy, meglátjuk.---
Fórum » Beszélgetés a játékokról
)..., de mondjuk akkor az fx tulajoknak is annyi -bár azokon a 2.0 igencsak lassító tényező... mindegy, meglátjuk.---
