-Smith- szerinted fog menni a game a GeForce FX 5200 Ultra.Mert eddig minden gém jól ment rajta!!!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!
Fórum » Beszélgetés a játékokról

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!