28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory



Írd ide hozzászólásod:

NFSU2
NFSU2 [627]
Hy!
-Smith- szerinted fog menni a game a GeForce FX 5200 Ultra.Mert eddig minden gém jól ment rajta!!!!

"Lassan játsz,tovább érsz!" Szégyen a futás,de dögöljön meg,aki üldöz!

-Smith-
-Smith- [409]
Kulacs- Milyen videókarid van? Nem lehet hogy nem támogatja a pixel shadert?
Kulacs
Kulacs [261]
HIBA

Nem megy a demo!

Milliárdnyi légy nem tévedhet: egyél szart.

Vissza

Fórumszabályzat