28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

deathclan
deathclan [83]
Itt egyeseknek nincs izlése vanvagy 40 féle egység vagy 20 féle épület és nem harminc taggal rohangálsz egy kávéskanálnyi területért mint a legtöbb stratégiai játékkal. A grafikával mi a gond? Jó nem egy Afrika Korps de jobb mint a dedos ocskaságok (Warcraft, Settlers 3). A hangulata igazi háború és van gazdasági alapja ilyen megmerem kockáztatni az élményel együtt az Age of Empiresben volt. Olyan stratégiai játékokkal gizdultok melynek jobb a grafikája és drágább csak nem jobb az Afrikának az volt a baja, hogy 20 egységgel kiirtottad a fél világot hát milyen ez? Hol a valóság hű megjelenítés hol a hosszú távú gondolkodás nem úgy mint a Starcraftban a gyorsaság a lényeg az a bajotok, hogy ész játék ami sokaknak nincs! Gondolkozon el ezen valaki és látja, hogy jobb ez a játék mint amit mutat.

Vissza

Fórumszabályzat