28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
ez a magyar szinkron ugye csak vicc?
Neurotoxin
Neurotoxin [1484]
Mikor szerdán benéztem Pesten a CD Galaxisba az IL2:FB-m ért láttam a Resurrection Evil gigaposzterét a falon Expansion pack meg valami k elb...ott szörny virít rajta....szóval ahogy kell....nem vagyok elájulva tőle....valszeg nem is leszek-azt mondta az eladó csaj ,hogy állítólag ápr.8 a megjelenés ,náluk 10én lesz magyar szinkronnal majd talán végignyomom ,ha valamelyik havernak meglesz.

More fun, less brutality.

Vissza

Fórumszabályzat