28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Morvhen
Morvhen [8]
2 kérdés!!!Miért kell mindig újra-újra beírnom a nevem és a jelszavam ha már egyszer bejelentkeztem???
az egyik témánál hozzá akartam szolni beirtam a szöveget el akartam küldeni erre azt írja ki hpgy ehhez nincs jogom és nem rakja be a hozzászólást!!!!Ez miért van????

Vissza

Fórumszabályzat