Így az első pálya után aztmondom hogy jobb mint a Doom3 optimizáltabb is. Itt akadás nélkül megy lowon míg a eredetiben még lowon is akadt. A hangulatról pedig csak elég annyit mondanom hogy elkezdek pénzt gyüjteni az eredetire

,,Happiness is only real when shared."