Én is órákig szórakoztam vele, mire sikerült ellopnom a festményt tőle. Az egyik legdurvább rész volt a 6-ban."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Én is órákig szórakoztam vele, mire sikerült ellopnom a festményt tőle. Az egyik legdurvább rész volt a 6-ban."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"