Velem is előfordult párszor, hogy bug miatt jó darabig nem tudtam túljutni egy-egy részen. Pl. u.ezen a pályán volt egy rész, ahol a szekrényből kiesik egy hulla. Nálam ez az istennek se akart megtörténni, csak kb. 5-ödszöri visszatöltésre, pedig nála volt a továbbjutáshoz szükséges kulcs...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"