28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Velem is előfordult párszor, hogy bug miatt jó darabig nem tudtam túljutni egy-egy részen. Pl. u.ezen a pályán volt egy rész, ahol a szekrényből kiesik egy hulla. Nálam ez az istennek se akart megtörténni, csak kb. 5-ödszöri visszatöltésre, pedig nála volt a továbbjutáshoz szükséges kulcs...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat