nagyon-nagyon kevés olyan progi van, amelyik kizárólagosan csak egyfajta konzolon jelenik meg. Szinte minden megjelenik mindenre
Nem vagyok egy nagy játékszakember, csak egy lelkes rajongó, de én pl. kizártnak tartom, hogy egy TR ne jelenjen meg PC-ra (az eddigi részek is mindig megjelentek a létező összes platformra)
Nem hiszek a női nemben....Csak a női igenben






