28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

Qper
Qper [336]
barthez:

nagyon-nagyon kevés olyan progi van, amelyik kizárólagosan csak egyfajta konzolon jelenik meg. Szinte minden megjelenik mindenre

Nem vagyok egy nagy játékszakember, csak egy lelkes rajongó, de én pl. kizártnak tartom, hogy egy TR ne jelenjen meg PC-ra (az eddigi részek is mindig megjelentek a létező összes platformra)

Nem hiszek a női nemben....Csak a női igenben

Barthezz
Barthezz [54711]
Megnéztem a linket és a jó képek mellett sajnos egy szomorú hír is van: "Sajnálatos tény, hogy egyelőre nincs infó egy esetleges PC verzióról..."

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Porker
Porker [8000]
Jól mondod...Scanek

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Rauros
Rauros [2626]
jól felpörögtek az események mostanában!
megjelent pár szken egy újságból, amiből azért pár dolog kiderül. Pl Lara szebb, mint valaha

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Vissza

Fórumszabályzat