28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
én vmi hasznosabbat vennék a helyedben
pár nap alatt kijátszod, aztán meg csak porfogó

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

atat
atat [7]
Szerintetek megéri megvenni?Én megvenném.De akkor már ezt vegyem meg vagy az alapot?(DOOM 3-at)Melyikkel lehet jobban szórakozni?
Válaszaitokat kösziönöm előre is!

Bad Boys..Bad Boys...vács á jú gonná to do...vács á jú gonnaá to do....Bad Boys.........:D

Vissza

Fórumszabályzat