Akkor én ott elmentem mellette
.
Találtam még egy működő játékot benne
. Ez másfajta(persze ez is ismerős játék: az alsó ütőt kell jobbra-balra mozgatni és a golyóval a téglákat kilőni). Annyit játszottam vele, hogy utána elfelejtettem, hogy merre is kell mennem.
Kikapcsolódásnak az öldöklés közepette tökéletes volt.