28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

Jc
Jc [1724]
Ja az poén volt. Jó volt az is amikor a tehenet kell lelőni mega martin buddy is kira volt

"Anata no koto wo omou"

lalakov
lalakov [1002]
SPOILER:
Akkor én ott elmentem mellette.
Találtam még egy működő játékot benne. Ez másfajta(persze ez is ismerős játék: az alsó ütőt kell jobbra-balra mozgatni és a golyóval a téglákat kilőni). Annyit játszottam vele, hogy utána elfelejtettem, hogy merre is kell mennem. Kikapcsolódásnak az öldöklés közepette tökéletes volt.
mucius
mucius [10106]
én még nem de ilyen csirkeabristoló az alap doomban is volt

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

lalakov
lalakov [1002]
SPOILER:
Jó ez a játék a játékban ötlet. Játszott valaki a macis játékkal?

Vissza

Fórumszabályzat