
"Anata no koto wo omou"
Fórum » Beszélgetés a játékokról

"Anata no koto wo omou"
.
. Ez másfajta(persze ez is ismerős játék: az alsó ütőt kell jobbra-balra mozgatni és a golyóval a téglákat kilőni). Annyit játszottam vele, hogy utána elfelejtettem, hogy merre is kell mennem.
Kikapcsolódásnak az öldöklés közepette tökéletes volt.
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
