28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil



Írd ide hozzászólásod:

FallenAngel
FallenAngel [656]
széééép. látom, hogy az ID-nél is unatkoztak a srácok. egyébként, sz.tem jó ötlet, hogy ilyenekkel szinesítik a progit. majd lassan már én is elkezdem a játékot, csak még nem raktam fell hozzá az alapot, anélkül meg sajna nem megy.

I walked to The valley to the shadow of death

lalakov
lalakov [1002]
SPOILER:
Akkor én ott elmentem mellette.
Találtam még egy működő játékot benne. Ez másfajta(persze ez is ismerős játék: az alsó ütőt kell jobbra-balra mozgatni és a golyóval a téglákat kilőni). Annyit játszottam vele, hogy utána elfelejtettem, hogy merre is kell mennem. Kikapcsolódásnak az öldöklés közepette tökéletes volt.
mucius
mucius [10106]
én még nem de ilyen csirkeabristoló az alap doomban is volt

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

lalakov
lalakov [1002]
SPOILER:
Jó ez a játék a játékban ötlet. Játszott valaki a macis játékkal?

Vissza

Fórumszabályzat