Na igen, tényleg cool csak a boss egy zsidó!!!!!!!!!!
Geci lett nagyon. De nem akarok semmit lelőni

"Anata no koto wo omou"
Fórum » Beszélgetés a játékokról

"Anata no koto wo omou"
I walked to The valley to the shadow of death

"Anata no koto wo omou"
egyébként, sz.tem jó ötlet, hogy ilyenekkel szinesítik a progit. majd lassan már én is elkezdem a játékot, csak még nem raktam fell hozzá az alapot, anélkül meg sajna nem megy.
I walked to The valley to the shadow of death
.
. Ez másfajta(persze ez is ismerős játék: az alsó ütőt kell jobbra-balra mozgatni és a golyóval a téglákat kilőni). Annyit játszottam vele, hogy utána elfelejtettem, hogy merre is kell mennem.
Kikapcsolódásnak az öldöklés közepette tökéletes volt.
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
