A Doom3-ban a Base-be kell másolni és amikor belépsz a game-be a Mod-ra kattintasz és ott lesz. Majd ott 2 katt a modra azt futtatja.
Ne lepődj meg mert töltés után a Doom3 menü-be kerülsz vissza. Ez elsőre úgytűnhet, hogy nem csinált semmit de közben már fut a mod. Tehát ha akkor indítasz egy game-et akkor már a mod-al fog menni.
"Anata no koto wo omou"
