Nekem felmegy, de aztán indításkor annyi.Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Nekem felmegy, de aztán indításkor annyi.Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg