28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

bodajoci
bodajoci [4958]
Pedig a klasszikus TR-ben az egérnek semmi szerepe. Hihetetlen jól lehetett jáccani az alapbeállításokkal is. Mai napig benn a kezemben a tr-es beállás

“Idegeskedni annyi, mint mások hülyesége miatt önmagunkon bosszút állni.” (Marcus Aurelius, római császár)

Corleone1
Corleone1 [1782]
Asszem Prince of Persia.
Nekem az irányítással az a lényeg, hogy lehesen egérrel is írányítani.
(plusz WASD meg a társai)

||www.splintercell.hu||

Barthezz
Barthezz [54711]
Mi az a POP?
Amúgy én eddig minden TR-t asdfg-qwert gombokra raktam a nyilakon kívül, így minden funkció kéznél volt

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

lordcroft
lordcroft [5]
Csak nehogy 250 gombos billentyűzetet kelljen vennünk amivel irányítani tudjuk!!!! Szerintem jó volt a rég bevállt irányítás!!! Sőt ha olyan lesz mint a P.O.P akkor elveszti a tps stílusát is mert ha jól tom a POP az platform nem????

LordCroft

Vissza

Fórumszabályzat