Fórum » Nem számítástechnikai témák
Budapest vs. többi város,falu,község
azé a gellérthegy sem olyan csöndes hey! menj fel a citadella tetejére és fülelj: hallatszik az egész város morgása.
"Persze E-Klub meg Bank nincs Egerszegen"
Hála a jóistennek!
"Atlantist pedig imádom!"
No Comment
amúgy nem szeretem a csendet, csak néha jó, de Pesten is vannak ilyen helyek, mint pl. a Városliget, vagy a Gellért hegy.
Hála a jóistennek!
"Atlantist pedig imádom!"
No Comment
amúgy nem szeretem a csendet, csak néha jó, de Pesten is vannak ilyen helyek, mint pl. a Városliget, vagy a Gellért hegy.
I am the architect of my own destruction.
Én mondjuk pont fordítva vagyok ezzel. Szeretem Pestet, szép város, jó is itt lenni, de igazából minden Egerszeghez köt és ezért haza is megyek minden hétvégén. A legtöbb haverom Egerszegen van, velük járok bulizni meg mindenhova.
Meg Pesten nekem túl nagy a nyüzsgés, a tömeg, Egerszeg sokkal csendesebb, nyugodtabb város, főleg hétvégeken és este. És én ezt szoktam meg. Pl. Egerszegen tök jókat lehet biciklizgetni a környéken, Pesten ezt nem lehet megtenni.
Persze E-Klub meg Bank nincs Egerszegen, de ha jó társasággal megyek (és általában ez össze is jön), akkor egerszegi bulikban is nagyon jól tom érezni magam! Atlantist pedig imádom!
Meg Pesten nekem túl nagy a nyüzsgés, a tömeg, Egerszeg sokkal csendesebb, nyugodtabb város, főleg hétvégeken és este. És én ezt szoktam meg. Pl. Egerszegen tök jókat lehet biciklizgetni a környéken, Pesten ezt nem lehet megtenni.
Persze E-Klub meg Bank nincs Egerszegen, de ha jó társasággal megyek (és általában ez össze is jön), akkor egerszegi bulikban is nagyon jól tom érezni magam! Atlantist pedig imádom!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nekem meg épp vidéken van így, habár alapból zalaegerszegi vagyok, amióta Pesten vagyok, kicsit enyhült a parlagfű allergiám, habár ez majd csak augusztustól lesz aktuális
Amúgy nagyon szívemhez nőtt a főváros, amióta itt élek, azóta "élek", itt megtaláltam a közösséget, akikkel tudok menni bulizgatni is, és nem is kell minden nagy buliért felutazni.
Amúgy nagyon szívemhez nőtt a főváros, amióta itt élek, azóta "élek", itt megtaláltam a közösséget, akikkel tudok menni bulizgatni is, és nem is kell minden nagy buliért felutazni.

I am the architect of my own destruction.
Én momentán utálok pestre menni mert a szmogtól mindig begyullad a szemem meg eldugul az orrom. Jó persze ha ott élnék fel sem tünne vagy megszoknám de így havonta-kéthavonta kimondottan nem esik jól. Arrol nem is beszélve hogy a Keleti körüli utcák állanóan hugyszagúak ami engem határozottan zavar. Meg a pofátlan csövesek tömkelege akiket nagyon utálok. Még az öreganyókák is másak. Metrón már direkt azt vizsgálom hogy melyik öregnônek van gonoszabb vagy sunyibb pillantása!
Mondjuk falun én se tudnék élni, szerintem egy infrastruktúrálisan fejlett kisváros bôven megteszi. Csak itt meg változatos munkák meg lehetôségek nincsenek.
Mondjuk falun én se tudnék élni, szerintem egy infrastruktúrálisan fejlett kisváros bôven megteszi. Csak itt meg változatos munkák meg lehetôségek nincsenek.

Szerintem
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]