28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Kmg42
Kmg42 [983]
Tudjátok hogy más civilizált és kultúrált nagyvárosban hogy oldják meg az értelmes tömegközlekedést? Nem szakaszjegyeik vannak hanem zónajegyeik! (nem türelmi hanem idô) Megveszel egy zónajegyet és utána fél-egy órán át ott utazól ahol akarsz annyiszor szállsz át amennyiszer csak akarsz! Ennyi idô bôven elég hogy bárhova eljusson az ember. Nyugatra tôlünk mindenhol ezt csinálják és náluk bevált! Ezt azért mondom mert itt inkább autóval mennek az emberek meg bliccelnek mert nem éri meg a BKV-n utazni!

Szerintem

Vissza

Fórumszabályzat