nem tudom,h mi van a feltöltéssel. arról nem ír,de majd holnap megkérdem cimbit,aki upc-nél melózik.
amugy aztmár megoldottam. szintén cimbi intézkedett felhívtak upc-től és normálisan segítettek
senki nem tudja,h is kell a chello tárhelyet használni? ugyanis sem nekem sem még vagy másik 100 chellos ismerősöm nem kapott értesítőt ezen csoda használatáról. és egyelőre nincs kedvem felhívni őket... de ha senki nem tudja,akkor kénytelen leszek