28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Osmium
Osmium [2326]
Tudod mi a nagy baj? hogy ezeket mint érveket sorakoztatod fel, csak nem tudom mi mögött, ugyanis ezeket senki nem vonta kétségbe és senki nem tesz úgy, mintha ez nem igy lenne! Ha lenne intelligenciátok, felfognátok végre, hogy egy pesti annyit tehet a pesti helyzetről, ahová született, mint egy vidéki tehet a vidéki helyzetről ahová született! SEMMIT!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Szabip
Szabip [2426]
Lehet, hogy 10 percenként jön de tele van és még ki is zsebelnek
Aztán meg lehet zötykölődni a dugókról nem is beszélve
Az egyik kolega a Pesti telepre a munkahelyéről ami szinteén Pesten van 40-50 perc alatt ér ki céges autóval és ez jó idő ja és kb 20km-et megy.

Mi Fehérvárról Veszprémbe céges autóval 40-45perc altt érünk ide és ez 50km ja és nincs dugó és az út állapota se olyan vészes.
Továbbá azt mondta (pedig tőzsgyökeres Pesti), hogy ha tehetné elhagyná ezt a koszfészket és vidékre költözne, nem ő volt az egyetlen...

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Vissza

Fórumszabályzat