Eleve ők szitják ebben a topikban is azt az ellentétet, ami ellen ágálnak! Nem veszed észre? Feljönnek Pestre és ha valami nem tetszik, hazamennek pampogni. Az ilyen emberek ne várják el senkitől, hogy hozzájuk normálisan viszonyuljanak. Vidék azért olyan amilyen, mert vidék. Budapest azért olyan amilyen, mert Budapest. Ha nem tetszik a rendszer, be lehet vonszolni a valagukat a döntéshozó posztokra és meg lehet változtatni! Ha meg ezt nem akarják, akkor nekem ne jöjjenek azzal, hogy Pest ilyen meg olyan!
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...