...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Budapest vs. többi város,falu,község
Igy már sokkal jobb!
Nem elsősorban a vidékizés zavar hanem a Pestiek mentalitása amiket leírtam, csak ott fenn tapasztatltam szóval ne hidd hogy alaptalanul ez a véleményem.
A vidékiek nagy része nem bírja a Pestieket de Pestet igen modjuk ez is érdekes. Azt viszont tartom, hogy az ország csak és kizárólag egy városra koncentrál a térségeket meg elhanyagolják most itt nem a Dunántúlra gondolok.
Persze Bp. nek is meg van a maga baj ez igaz.
Nekem jó így ahogy van.
Amúyg többször is leírtam, hogy nem minden pestire értem a bunkót...
Tudom azt is hogy vannak kivételek csak én nem igen találkoztam ilyennel, egy kettő kolega leszámítva.
A vidékiek nagy része nem bírja a Pestieket de Pestet igen modjuk ez is érdekes. Azt viszont tartom, hogy az ország csak és kizárólag egy városra koncentrál a térségeket meg elhanyagolják most itt nem a Dunántúlra gondolok.
Persze Bp. nek is meg van a maga baj ez igaz.
Nekem jó így ahogy van.
Amúyg többször is leírtam, hogy nem minden pestire értem a bunkót...
Tudom azt is hogy vannak kivételek csak én nem igen találkoztam ilyennel, egy kettő kolega leszámítva.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Csak olyantól zavar, aki hőbörög a vidékizés ellen! Ez a baj, hogy ennyit sem tudsz magadtól kikövetkeztetni, édes fiam! Amit kikérsz magadnak, azt ne tedd meg mással!
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
Egy dolgot azért még árulj el: téged miért zavar a Pestizés??
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Te negem ne merészel le édesfiamozni.
Ki vagy te??
Az összes hozzászólásoddal minősítetted megad, én itt nem szidtalak de te igen hát látod pont ilyenek a pestiek...
éljél tovább a szemétdombodon aztán hajtogasd és bizonygasd az igazad úgy se érdekel senkit se.
Egyszer majd megérted (bár ezt kétlem)


Ki vagy te??
Az összes hozzászólásoddal minősítetted megad, én itt nem szidtalak de te igen hát látod pont ilyenek a pestiek...
éljél tovább a szemétdombodon aztán hajtogasd és bizonygasd az igazad úgy se érdekel senkit se.
Egyszer majd megérted (bár ezt kétlem)



A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Na, édes fiam, akkor most már végképp bebizonyitottad, hogy te csak egy általánositó, nyakas vidéki vagy, aki ugyan azt kifogásolja a pestiekben, amit maga elkovet a pestiekkel szemben!
Leszarom, hogy mit gondolsz a pestiekről, mert nem az a fajta vagy, akinek a véleménye objektiv és egyáltalán számit valamit. Addig nekem ne hörögj a vidékizés ellen, amig te minden hozzászólásodban pestizel! Legjobban tennéd, ha befognád!
Leszarom, hogy mit gondolsz a pestiekről, mert nem az a fajta vagy, akinek a véleménye objektiv és egyáltalán számit valamit. Addig nekem ne hörögj a vidékizés ellen, amig te minden hozzászólásodban pestizel! Legjobban tennéd, ha befognád!
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
Ki falusizik???
Nem tudsz olvasni?
Leírtam a barátnőm ott lakik, sokat vagyok FALUN, a fősulin is sik haverom az és mind JOFEJEk.
Mit kérsz ki magadnak ezen????
A Pestiek 90% azt se tudja milyen falun élni csak simán lenézi őket miért is?? Mert nem olyan tanultak ami enm feltétlenül igaz vagy mert kétkezü munkával keresik a pénzüket???
Én nem vagyok bajban. Székesfehérváron élek Veszprémben dolgozok Sárszentmihyályon él a barátnőm a munkámból kifolyólag sok emberrel találkozok így fel tudok ezt azt mérni. Ha Pestre felmegyek mik szoktak történni: 80 nal megyek mert annyival kell különben letolnak az útról, de annyi se elég mert mennyi is a megengedett?
Dudálnak bunkóznak minden egyes apróságért. Parkolásnál nem ismernek könyörületet, a szemetet elszórják az úton, a kutyagumit meg se említem. Ha egy boltabn megemlítem, hogy honnét jövök szinte kinéznek mert "vidéki" vagyok. Az utcán hajlamossak fellökni az mebert elnézéstkérés nélkül.
Akkor miért is szeressem a Pestieket. (azt tudom, hogy nem mind ilyen de én sajna nem igen találkoztam mással)
Az meg, hogy sok vidéki megy Pestre az urbanizáció természetes folyamata ami az életkörülmények természetes változásának (társadalmi mobilitás) folyamata ami itt "VIDÉKEN" sincs másképp csak itt megoldják...
Nekem Pest a vidék akkor is mert nem ott lakok ennyi...
Akinek nem inge ne vegye magára.
Nem tudsz olvasni?
Leírtam a barátnőm ott lakik, sokat vagyok FALUN, a fősulin is sik haverom az és mind JOFEJEk.
Mit kérsz ki magadnak ezen????
A Pestiek 90% azt se tudja milyen falun élni csak simán lenézi őket miért is?? Mert nem olyan tanultak ami enm feltétlenül igaz vagy mert kétkezü munkával keresik a pénzüket???
Én nem vagyok bajban. Székesfehérváron élek Veszprémben dolgozok Sárszentmihyályon él a barátnőm a munkámból kifolyólag sok emberrel találkozok így fel tudok ezt azt mérni. Ha Pestre felmegyek mik szoktak történni: 80 nal megyek mert annyival kell különben letolnak az útról, de annyi se elég mert mennyi is a megengedett?
Dudálnak bunkóznak minden egyes apróságért. Parkolásnál nem ismernek könyörületet, a szemetet elszórják az úton, a kutyagumit meg se említem. Ha egy boltabn megemlítem, hogy honnét jövök szinte kinéznek mert "vidéki" vagyok. Az utcán hajlamossak fellökni az mebert elnézéstkérés nélkül.
Akkor miért is szeressem a Pestieket. (azt tudom, hogy nem mind ilyen de én sajna nem igen találkoztam mással)
Az meg, hogy sok vidéki megy Pestre az urbanizáció természetes folyamata ami az életkörülmények természetes változásának (társadalmi mobilitás) folyamata ami itt "VIDÉKEN" sincs másképp csak itt megoldják...
Nekem Pest a vidék akkor is mert nem ott lakok ennyi...
Akinek nem inge ne vegye magára.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Akkoris falusiztál, és a falusiak nevében követelem, hogy ne falusizz! Na, most bajban leszel!
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
Csak hogy tudd kispajtás a barátnőm afalun lakik
Jól is érzem magam ott ahol lakik.
Én azokra írtam hogy "nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" Kik tényleg hülyék mert van egy pár akinek akármit mondhatok a begyöpösödött agya miatt nem érti meg sajna tlálokozok ilyennel a munkámból kifolyólag is. Ezt nem áltatlánosítva írtam és mondom. Sok falusi főiskolás haverom vannak mind jó fejek semmi bajom sincs velük sőt jobban kijövök velük mint a városiakkal.
Nagyon félreértettél barártom.
Jól is érzem magam ott ahol lakik.
Én azokra írtam hogy "nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" Kik tényleg hülyék mert van egy pár akinek akármit mondhatok a begyöpösödött agya miatt nem érti meg sajna tlálokozok ilyennel a munkámból kifolyólag is. Ezt nem áltatlánosítva írtam és mondom. Sok falusi főiskolás haverom vannak mind jó fejek semmi bajom sincs velük sőt jobban kijövök velük mint a városiakkal.
Nagyon félreértettél barártom.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Nah ez szép mondatom. Fikázod a pestieket a "vidéki"-ezés miatt aztán meg jössz a "falusi" dumával..
"nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" - szal ez azt jelenti, hogy falun csak hülyék vannak, akik többségének elnézed, hogy hülye..
Hidd el, mi "falusiak" meg a nagyképű városiakat utáljuk, akik lenéznek csak azért mert nem városban lakunk. Nem vagyunk hülyébbek a városban élőknél, nem vagyunk kevesebbek mint egy akármilyen panellakó. Szal ezt a "falusi" dumát hagyjuk jó?
"nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" - szal ez azt jelenti, hogy falun csak hülyék vannak, akik többségének elnézed, hogy hülye..
Hidd el, mi "falusiak" meg a nagyképű városiakat utáljuk, akik lenéznek csak azért mert nem városban lakunk. Nem vagyunk hülyébbek a városban élőknél, nem vagyunk kevesebbek mint egy akármilyen panellakó. Szal ezt a "falusi" dumát hagyjuk jó?
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:07
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [9]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]