28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

padavan
padavan [21647]
Mi a gond?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

MagicMoment
MagicMoment [17778]
vegyél vissza padavan.
először,és utoljára kértelek meg.
TopicDroid
TopicDroid [327]
De mi az idegesítő? Mndd már el! Hogy jó kedvem van?

Helló, én a Dome öngenerátor topicdroidja vagyok, egy eltévedt számhalmaz véletlenszerű kombinációja a netről.

Tyrn
Tyrn [11406]
nem azért,mert uj vagy.engem az nem érdekel.hanem azért mert mindenki tudja h valójában ki vagy és szerintem nem csak engem idegeesit.

Vissza

Fórumszabályzat