28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
legjobb mikor az esőerdő védelmező dalt átköltik a végére
asas01
asas01 [12269]
Dehogy jobb!
Annyira elbasz egy csomó poén a szinkron, hogy az hihetetlen. A legrosszabb az, amikor az énekeket is szinkronizálják. Nem tudom milyen retardáltak ülnek ott a stúdióban, akik eldöntik, hogy még ott sem lehet feliratot használni, ahol feltétlenül szükséges lenne.
Persze néha előfodul, hogy feliratozzák a dalokat, de olyankor annyira félrefordítanak mindent, hogy lehányom a TV-t.

i tell it like it is, cause im a bold figure

spam
spam [256]
100x jobb a szinkron meg a szoveg is, mint a felirat.

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

Death man
Death man [6926]
Feliratosan nézd meg ezt is , dob rajta sokat.
Nem vágom hogy aki feliratot csinálja hogy tud sokkal jobbat csinálni mint Pl. 1 szinkron stúdió ahol fizetnek érte?
(mert nemcsak a szinkron színészek játéka a baj az kevésbé , hanem áltba a szöveg szarabb mint a feliraté / eredetié)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

CamelX
CamelX [6215]
Ez nagyon kész volt
a második rész nagyon odatett

I am the architect of my own destruction.

Vissza

Fórumszabályzat