28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Toki
Toki [5086]
Mondjuk a szinkront én sem értem.Timmy-nek tök király hangja.Perceket tudtam azon röhögni amikor kimonda hogy TIMMY! most meg olyen igénytelen szar hangot tettek a helyére.
Death man
Death man [6926]
CSak Cool.
Szal helyzet:
8.dik sorozat vége.
9.edik sorozat még nincs befejezve de pár rész már lement külföldön.
Gondolom ha egész meglesz akkor kapja csak meg majd Cool és kezdi szinkront.
Na sztem akkor megint elkezdi előről egészet és várhatjuk ki 9.edik sorozatot.
(most nem készülnek új részek mert nyári szünet van vagymia szösz szal nemsok részről maradnak le akik csak Coolon nézik)
Az máskérdés hogy 1etlen fix napi műsorom vették le mégha szinkron szaris és vmi igénytelen degenerált szart raktak helyette.
Písz

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Babykiller
Babykiller [14268]
Az RTL klubon is adják?

Vissza

Fórumszabályzat