28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

[ToMz]
[ToMz] [622]
én most kedtem el játszani vele a második patch után,már van minimap és nemtom én egészjol elvagyok vele,eddig nagyon nagy bugokkal nem találkoztam,biztos ennyire jot tett neki a 2 patch

Vissza

Fórumszabályzat