Nem nagyon volt szerencsém pc-n tankszimulátorhoz?Az orosz istennel azért mennék egy két karikát
Nézte ezt a gémet valaki?Érdemes lehúzni?Képek alapján elég jó lehet a videók is jók csak nemtom,hogy gef4 ti-n hogy fog menni

Asus P5KC,Intel Core2 Duo 2.3Mhz/E6550,2x1giga ddr2,Asus 8600Gt 512Mb ddr3
