Tetszik az operatőri munka benne, és talán a film sem lesz akkora szopó, mint gondoltam.
Állítólag a pentagon nem támogatta, és a felszerelés ami szerepel benne, mind-mind kölcsönzött cucc.
Ha ez igaz, akkor még akár jó is lehet.
A könyvbe beleolvastam amazonon, érdekesnek tűnik, kellően olvasmányos, de azért lírai is egyszerre, szóval jó a stílusa.
Kicsit elhamarkodottan ítéltem, asszem rossz passzban láttam először a trailert.
Meglátjuk milyen lesz.
