28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead



Írd ide hozzászólásod:

The Lord
The Lord [3553]
És? Most verjem ki a farkam azonnal?

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Alfaproton01
Alfaproton01 [2081]
jaj ezek a sztereotípiák. Tudod ki rendezte? az Amerikai Szépség rendezője. Ha láttad volna a trailert tudnád hogy ez is egy kb. olyan típusú film lesz.

shit happens

szedrencs
szedrencs [4695]
Szerintem inkább a "megint egy dilis amcsi háborús film" kategória.

De most komolyan, az első Öböl-piknikről - mert a háború elnevezés kicsit túlzó rá - filmet forgatni.

A másodikban szerintem több a lehetőség, de arról egy darabig biztos nem lesz.

Tény, hogy a pentagon nem kis felszereléssel támogat(hat)ta a filmet, szóval a látvánnyal nem lesz gond, bár kétlem, hogy akárcsak 1 amerikai GI is lesz benne, aki negatív szereplő.

Akkor már inkább a Sivatagi cápák.

Vissza

Fórumszabályzat