28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
én így láttam: zééééé esss ééé DOOOOONG!!! aaaaaaaaa kuuuurvaéletbe, mindig én kapom a legnehezebbet, TE ROHADT CSIMPIFON KÖCSEDÉK!!!!
sipec
sipec [19623]
zééééééé essssss ééééé káááÁÁÁÁÁÁÁÁÁA kurvaeletbe mindig en kapom a nehez szot...
kurvaanyad rohadt csimpifooooon

Vissza

Fórumszabályzat