28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

sipec
sipec [19623]
erre mar nem emlexek
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
A francba, kicsinálták Kennyt!
TI SSZEMETEK!
Kik?
Hát öö ők.
Ők kik?
sipec
sipec [19623]
aza márklár egy eleg jo márklár szoval mikor a márklárékkal néztem ezt a márklárt akko a márklárok rohogtek a márklárokon
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
amugy meg márklár volt a tegnapi márklár. te jól értesz a márklárhoz, kedves márklár
sipec
sipec [19623]
fogdbepofaaad a kurvatatáááááááád

Vissza

Fórumszabályzat