sipec: akkro azt mégis láttam, csak kurva régen, szal nem emléxem, majd ujra megnezem
bar arra emléxem hogy két részben volt hogy ki cartman apja, es az elsoben az volt a legcoolabb, amikro cartman aszitte hogy séf az és beöltözött niggának, meg úgy dumált.. az eszméletlen volt


