28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

sipec
sipec [19623]
rotfl
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
nem. először indián, aztán nigger, aztán sír, mert azt hiszi hogy a tanár az apja, mr gerrison (alias kalap ur)
sipec
sipec [19623]
hat az telle....

utana meg indiannak

ez az sp oldal
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
neten pedig van, bár linket most nem tudok adni, de már többen többször írtak ide be...
sipec: akkro azt mégis láttam, csak kurva régen, szal nem emléxem, majd ujra megnezem bar arra emléxem hogy két részben volt hogy ki cartman apja, es az elsoben az volt a legcoolabb, amikro cartman aszitte hogy séf az és beöltözött niggának, meg úgy dumált.. az eszméletlen volt
tyro14
tyro14 [3147]
Tényleg az HBO-n már soha nem fogják folytatni?
úgy emlékeztem még annak idején mikor vége lett azt mondták folytatják
Most már a Coolon is vége lett netem meg nincs úgyhogy nemtok eleget tenni South Park mániámnak

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Vissza

Fórumszabályzat