gabosh: Szerintem ehez a játékhoz minimális angol tudás szükséges különben elindulni se fogsz.
fax: Ezek aztán az rpg-k tévedtem veld kapcsolatban, sokkal jobban értesz hozzájuk mint bárki más. Tanits mester!!!
Tinman: Én csak azokkal kötözködöm akiknek nem birom a képét, bár általában elöszőr elszoktam nekik magyarázni hol mondanak eszetlen baromságot, ám 90%uk-e üzenet fölött átsiklik. Fanságodhoz pedig grat

,,Happiness is only real when shared."
