28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Tódee
Tódee [2590]
Márpedig mi is onnan töltöttük le. Egész pontosan milyen "angol szar" miatt nem engedi letölteni?

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Dini16
Dini16 [38]
Sziasztok.Honnan tudom letölteni az összes részt???

Eddig a South Park Hungarian HQ oldalról töltöttem le a 3. évadig, de utána valami angol szar miatt nem engedi.....

Vissza

Fórumszabályzat