28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
nem a játék a szar
wait, follow parancs sokat segít ám.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Peace
Peace [28898]
Ezt a mocsok egy szart!!!! Nem lehet menteni a quest közben!!! De nem írná ám ki, hogy nem menthetsz!!! Szépen elmenti, mintha tényleg megtenné, aztán mikor load van, akkor visszabasz a quest előtti képre. Fasza. Már másodszor buktam a kisfiúkiszabadítós küldit, mer megölik ezt a genny gyereket mielőtt kiérnék vele.

Vissza

Fórumszabályzat