28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Láttam de csak angolul felirat nélkül...
Ha vkinek van adhatna címet.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Menczel
Menczel [191]
Park Wars-t látta már valaki? Az episode I South Park stílusban. Most töltöm, kíváncsi vagyok, de gondolom, szarrá röhögöm magam, mint ahogy az összes eddigi részen.

GameCNN - Legyél te az első, aki tudja!

Vissza

Fórumszabályzat